NOVATEC

Bramy, ogrodzenia, drzwi i oknaBramy garażowe

Odpowiednio dobrana brama garażowa stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i ozdobę domu. Zabezpiecza przed wtargnięciem do wnętrza budynku przez nieproszonych gości, stanowi doskonałą barierę termoizolacyjną, a także tłumi hałasy z zewnątrz.

Brama uchylna, przesuwna lub segmentowa!

W zależności od konstrukcji budynku oraz indywidualnych preferencji mogą Państwo wybrać modele uchylne, przesuwne, roletowe, segmentowe, podwieszane, rolowane, rozwierne, boczne i więcej. Mając na uwadze różne potrzeby klientów, producenci oferują szeroki wybór systemów.

Brama garażowa powinna idealnie komponować się z budynkiem, tworzyć z nim integralną całość. Dlatego warto uwzględnić jej wybór już na etapie projektowania domu – dopasowanie bramy do budynku już stojącego może się bowiem wiązać z większymi kosztami i trudnościami z zakupem i montażem rozwiązania o nietypowych wymiarach.

Do produkcji bram garażowych wykorzystano wyłącznie trwałe materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne i długotrwałą ekspozycję na promieniowanie słoneczne czy też wpływ deszczu bądź innych czynników atmosferycznych. Zapewnia to komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez długi czas. Producenci dbają też o estetykę wykonania i dlatego oferują różne warianty kolorystyczne, co pozwoli na dopasowanie rozwiązania do drzwi wejściowych czy też ogólnej stylistyki budynku.

Bramy firmy Wiśniowski

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty od wiodących producentów jak na przykład Nice, Wiśniowski, Somfy, Faac czy też KMT. Oferujemy zarówno proste modele, jak i zautomatyzowane, które pozwolą na ich zamykanie i otwieranie bez konieczności wysiadania z auta i podchodzenia do garażu.