NOVATEC

Bramy, ogrodzenia, drzwi i oknaBramy przemysłowe

Znajdują zastosowanie w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, magazynach, a także obiektach usługowych typu stacje diagnostyczne czy też myjnie samochodowe. Bramy przemysłowe stanowią doskonałą barierę akustyczną i tłumią emitowane hałasy, co ma szczególne znaczenie w przedsiębiorstwach w wielu branżach.

Brama przemysłowa przesuwna i segmentowa

Bramy przemysłowe mają szerokie zastosowanie, co wiąże się z bardzo zróżnicowanymi potrzebami i oczekiwaniami klientów. Dlatego też producenci dostarczają na rynek bogaty wybór modeli, co pozwala na dostosowanie systemu odpowiedniego dla danego profilu działalności, poziomu emitowanego hałasu, dostępnej przestrzeni, itp. Można wyróżnić wśród nich kilka rodzajów: rolowane, segmentowe, podwieszane, przesuwne, przeciwpożarowe czy też szybkobieżne.

Produkty zostały wykonane z solidnych materiałów typu aluminium, stal nierdzewna i nie tylko. Charakteryzują się one zwiększoną odpornością na niekorzystne działanie zmiennych warunków atmosferycznych, ale także uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowania oraz ograniczenie strat ciepła.

W asortymencie posiadamy bramy przemysłowe różniące się sposobem montażu, systemem otwierania i zamykania, ale nie tylko. Producenci mają na uwadze również względy estetyczne i dlatego mają Państwo do wyboru produkty w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie bramy do każdego obiektu.

Polecane przez nas rozwiązania zostały wyprodukowane zgodnie z wszelkimi krajowymi oraz europejskimi normami i standardami bezpieczeństwa.